Genç Birlik Elazığ Şube Başkanlığına Taha ATEŞ Atandı

Genç Birlik Başkanlığına Ateş Getirildi

Elazığ Birlik Vakfı Başkanı Eray Şimşek tarafından Genç Birlik İl Başkanlığına Mustafa Taha Ateş atandı.

Genç Birlik İl Başkanlığına Mustafa Taha Ateş getirildi.

ŞİMŞEK: GÖREVİN KENDİSİNE HAYIRLAR GETİRMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM

Birlik Vakfı Başkanı Şimşek yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi, “ Gururla birlikte yürüdüğümüz, yol aldığımız çeşitli çalışmalara imza attığımız Vakfımız; bize, aile, dostluk ve kardeşlik ortamı oluşturdu. Bugün de burada bizimle birlikte daima yol alan kardeşimiz Mustafa Taha Ateş’e verdiğimiz Genç Birlik Başkanlığı görevini layıkıyla sürdüreceğinden şüphemiz yoktur. Bu görevin kendisine Hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

ATEŞ:BİRLİK VAKFI HER DAİM ÜLKEMİZİN MİHENK TAŞI OLMUŞTUR

Genç Birlik görevine getirilen Mustafa Taha Ateş ise yaptığı açıklamada, “ 2014 yılından bu zamana kadar üyesi olduğum, tabiricaize evim olan Birlik Vakfı’nda çeşitli kademelerde görev aldım. Bugünde Genç Birlik Vakfı’nda il Başkanlığı görevini ve sorumluluğunu veren Genel Merkezimize ve Çok Kıymetli Abim, Birlik Vakfı Başkanımız Sn. Eray ŞİMŞEK ‘e teşekkür ederek sözlerime başlamak istiyorum.

Birlik Vakfı, her daim ülkemizin bir mihenk taşı olmuştur. üstlenmiş olduğumuz görevin ne kadar önemli ve zor olduğunu biliyorum. Lakin şahsım ve yönetimim bu şehirde gençlik ile alakalı nasıl projeler üreteceğini göstereceğimiz den şüpheniz olmasın. Milli ve manevi değerlere bağlı, geçmişimizden aldığımız kültürü, bizlerde gençlerimize aktararak, geleceğe bir köprü taşı mimvalinde sorumluluk yükleyerek her kesimin dilinde olan Z kuşağı gençler ile ülkemizi ve Şehrimize değer katacağız.

Sorumlulukları bilmez söylemine karşı kim var diye seslenildiğinde sağına ve soluna bakmadan fert fert ben varım diyen bir gençlik anlayışı ile yola çıkıyoruz. Rabbim çıktığımız bu yolda bizleri mahcup etmesin”diye konuştu.

GENÇ BİRLİK İL YÖNETİM KURULU

Mustafa Taha ATEŞ

Furkan DOĞAN

Emre CANDAN

Yasin ÖLÇÜCU

Adil Can KAYA

Alaattin KESKİN

Furkan DEMİREL

Halim AKBAŞ

İhsan ERGİNÖZ

Mehmet YALÇIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir